Akce

TOP 09 odstartovala kampaň, ze svých hodnot "neuhne"

30. 05. 2017 | 17:30

TOP 09 dnes představila svůj volební program a zahájila kampaň před podzimními sněmovními volbami. Voličům nabízí jasný postoj, o který se můžou opřít. Do kampaně jde proto se sloganem - "Neuhneme". V programu TOP 09 zdůrazňuje jistotu občanů v jejich penzi, boj proti korupci, snížení sociálních odvodů a podporu podnikání.

„Když jsme s Karlem Schwarzenbergem TOP 09 zakládali, snili jsme o tom, že tu bude aspoň jedna pravicová strana, která bude pevná a neuhne ani v těch nejtěžších okamžicích. Strana, která bude vždycky myslet více na budoucnost naší země než sama na sebe. TOP 09 neuhne, protože to máme v genech,“ uvedl předseda Miroslav Kalousek.

TOP 09 usiluje o úspěšnou společnost stojící na vzdělaných a odpovědných jednotlivcích. „Chceme udělat největší reformu vzdělávání od dob Marie Terezie. Vzdělávání každý rok podpoříme 30 miliardami korun navíc. Pro rodiny zařadíme náklady na služby spojené s hlídáním dětí a úklidem domácnosti mezi odečitatelné položky ze základu daně. Znovu otevřeme debatu nad vhodnou reformou penzí,“říká místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.

O bezpečí občanů se má podle TOP 09 starat moderní stát, který patří mezi hlavní hráče v Evropské unii. „TOP 09 ví, jak České republice zajistit stabilní budoucnost a prosperitu. Budeme rozhodnější než současná vláda a jsme přesvědčeni, že stát tu má být pro občana. Chceme, aby Česká republika hrála v Evropské unii první ligu, a proto je pro nás stanovení termínu přijetí eura jednoznačný závazek,“ řekl první místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek.

  Markéta Pekarová Adamová
Poslankyně Parlamentu ČR za Hl. m. PrahaZastupitelka MČ Praha 8

Duální vysílání - navrhuji, aby si divák ČT mohl přepnout mezi dabingem a původním zněním s titulky. Více informací naleznete v tiskové zprávě.

V Poslanecké sněmovně se ptám za Vás. Všechny mé interpelace a odpovědi na ně nalezdete ZDE.

Navrhuji spravedlivou mateřskou pro všechny rodiny. Proč?

Poslanecká sněmovna
Interpelace
Poslanecká sněmovna